Przejdź do głównej zawartości

Manicure Japoński odnowa paznokci w Japońskim stylu.

JAPOŃSKI MANICURE

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.

Powstały efekt, to ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Jego wykonanie jest bardzo proste, dlatego każdy może wykonać go sam w domu. Czas trwania zabiegu w salonie kosmetycznym to około 30 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.
OPIS ZABIEGU:
Zabieg Japońskiego Manicure jest nadzwyczaj prosty. Produkty są odpowiednio ponumerowane, informując o
kolejności wykonywania zabiegu. Kolory opakowań pasty/pudru odpowiadają kolorom polerek, tak aby nie mylić
rodzaju polerki przeznaczonej do odpowiedniego kosmetyku: pasty/balsamu lub pudru.
  1. Pasta (zielone opakowanie „1 PASTE“) P.Shine - należy wmasować ją w płytkę paznokcia za pomocą specjalnej polerki. Mikroskopijne cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności, jednocześnie delikatnie peelingując płytkę. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Ruchy polerki oraz właściwości pasty powodują intensywniejsze ukrwienie łożyska. Dzięki temu od razu po zabiegu płytka ma piękny, zdrowy odcień. Pastę należy zabezpieczyć za pomocą pudru.
  2. Puder (różowe opakowanie „2 POWDER“) P.Shine - nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder za pomocą polerki. Pasta zatrzymuje składniki zawarte w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi np. woda, detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni.
  3. Zielona polerka wykonana ze skóry jelenia. Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pasty (kolor zielony). Stosowanie innej polerki niż rekomendowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.
  4. Różowa polerka wykonana ze skóry jelonka. Używana podczas zabiegu P.Shine do wcierania balsamu lub pudru P.Shine (kolor różowy). Stosowanie innej polerki niż rekomendowana polerka z jelonka może nie sprostać zadaniu.
  5. Dwustronna polerka do zmatowienia płytki paznokcia przed wykonaniem zabiegu. Specjalnie dobrane ziarno nie narusza naturalnej struktury płytki.
  6. Plastikowa szpatułka do nakładania pasty / pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonanien zabiegu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak dobrać odpowiedni kształt paznokci.

Moda na manikiur zmienia się nieustannie. Doszło do tego, że trendy są absolutnie wszystkie kształty paznokci: owalne, okrągłe, migdałki, trumienki czy szpice. Ale czym się różnią i jak dobrać kształt płytki do dłoni, aby wyglądały najbardziej korzystnie? W zależności od tego, jak opiłujesz płytkę i jaką długość jej nadasz, ręce mogą zostać wysmuklone, wyszczuplone, a palce będą wydawały się dłuższe. Oczywiście kwestie estetyczne to nie wszystko. Liczy się też wygoda czy wykonywany zawód. OKRĄGŁE doskonale sprawdzi się, jeśli masz małe dziecko, wykonujesz dużo prac manualnych, czy też służbowy dress code wymaga, żeby twój manikiur był minimalistyczny. To również najlepsze rozwiązanie, jeśli musisz paznokciom dać odpocząć po miesiącach stosowania lakierów hybrydowych, lub wtedy, gdy twoja płytka jest miękka, rozdwajająca się. Najlepiej wygląda, gdy paznokieć kończy się równo z opuszką palca. OWALNE To najbardziej uniwersalny kształt. Doskonale wygląda bez względu na dłu...

Manicure biologiczny.

Manicure biologiczny to naturalna metodą pielęgnacji paznokci.  Wykonuje się go za pomocą narzędzi które pochodzą z naturalnego środowiska i nie są metalowe. Rezygnujemy z metalowych cążek, nożyczek, wycinarek do skórek, czy  tradycyjnych pilników metalowych. Manicure biologiczny – czym różni się od tradycyjnego? Manicure biologiczny wykonuje się za pomocą delikatnie traktujących paznokcie akcesoriów. Zamiast metalowego pilnika, kosmetyczka używa pilnika z papieru lub szkła, a skórki, zamiast dłutkiem, odsuwa drewnianym patyczkiem z drzewa pomarańczowego lub różanego. Dzięki temu mamy pewność, że podczas wykonywania manicuru nie dojdzie do skaleczeń lub zarysowań płytki paznokcia. Zakazane są również wszelkie osłabiające paznokcie substancje, w tym zmywacz z acetonem. Do nawilżenia i ochrony płytki stosuje się naturalne składniki.  Manicure biologiczny krok po kroku Zobacz jak wykonać manicure biologiczny: 1. Nadaj swoim paznokciom pożądany kształt, za pomocą sz...